Faktory škodící kobercům

Čištění koberců Liberec a Praha

Nejen koberce v domácnostech, ale také ty v kancelářích a administrativních budovách podléhají neustálému vlivu nejrůznějších nečistot. Na koberce působí celá řada znečišťujících faktorů. K nejsilnějším znečišťovatelům patří bez sebemenších pochyb také prach, který je všudypřítomný a na koberce padá prakticky bez přestání a při používání koberce se zašlapává hluboko do struktury dané textilie.

Kvalitní čištění? Jedině na mokro!

Běžné vysávání standardním domácím vysavačem pak dokáže odstranit prach pouze z povrchu a tím pádem koberce časem ztrácejí na kondici. Dále jsou koberce znečišťovány zbytky jídel, vlasy a chlupy, plísněmi a mnoho dalšími nečistotami, které je třeba pravidelně odstraňovat, aby koberce nebyly zašlé a neztrácely jasnost barev. Právě z těchto důvodů je třeba provádět pravidelné čištění tohoto vybavení a čas od času svěřit čištění také profesionálům, kteří Vaši péči doplní o maximálně účinné a stále oblíbenější hloubkové čištění mokrou cestou.

čištění koberců Liberec

čištění koberců Liberec

Svěřte péči o Vaše koberce odborníkům

Hloubkové čištění je prováděno speciálními stroji, které se nazývají extraktory a pod tlakem vstřikují do koberců či jiných bytových textilií účinnou čisticí směs, která proniká do hloubky ošetřovaného materiálu a tam rozpouští veškeré nečistoty, které jsou následně odsány a koberce už stačí nechat jenom doschnout. Hloubkové čištění koberců v domácnostech i kancelářích provádí také zkušená firma Čištění koberců Praha a její spolehlivá pobočka Čištění koberců Liberec. Společnost Čištění koberců Praha provádí čištění i o svátcích a víkendech a může Vám nabídnout prvotřídní služby za velmi lákavé ceny. Na firmu se můžete obrátit také kvůli konzultaci dané problematiky. Firma Čištění koberců Liberec poskytuje rovněž půjčovnu čisticího vybavení, díky čemuž si můžete vyčistit koberce i sami.

čištění koberců Praha 4