• Úvod
  • Blog
  • K přestěhování celého bytu využijte raději stěhovací společnost

K přestěhování celého bytu využijte raději stěhovací společnost

Dokud má rodina jen jedno dítě, může si pohodlně bydlet i v menším bytě. Jakmile se ale rozroste o dalšího potomka, nebo klidně i dva najednou, když se narodí dvojčátka, přichází na řadu úvahy o větším a prostornějším bydlení. V rodinném domku? Nebo v bytě? Vše závisí na volných finančních prostředcích, rodinném rozpočtu a také na tom, jestli zůstat ve velkém rušném městě, nebo se raději přestěhovat na klidnější venkov. Ať tak nebo tak, původní byt bude nutné vyklidit a přestěhovat na nové místo. Většina věcí se dá postupně převozit osobním automobilem, popřípadě s vypůjčeným vozíkem, tatínek je ale vášnivý klavírista, a klavír již jen tak přepravit nelze.

Nabízí široký okruh stěhovacích služeb

Bude nutné se obrátit na některou ze stěhovacích společností. Na internetu jich figuruje celá řada, jen vybrat tu nejvhodnější. Širokou nabídkou stěhovacích služeb překvapí společnosti Levné stěhování Praha i Levné stěhování Brno .Firma stěhování Brno nabízí v Brně a blízkém okolí stěhování celých bytů nebo domů, nábytku včetně jeho demontáže na původním místě a následného smontování na místě novém, stěhování těžkých a objemných břemen, klavírů a pianin, trezorů, strojů a přístrojů, cenných uměleckých děl, soch, starožitností, obrazů, dokonce i likvidace pozůstalostí, vyklízení sklepů, půd a bytů, nabízí i bazar nábytku a stěhování na klíč. To je založené na důvěře zákazníka ke stěhovací společnosti, kdy zákazník předá klíč od bytu nebo domu a vše ostatní už nechá na pracovnících společnosti. Ti všechny věci sbalí, vynosí do připraveného automobilu, odvezou na nové místo, zase odnosí, vybalí, a pokud k tomu zákazník dá instrukce, tak i rozmístí v nových prostorách. V nabídce jsou i doplňkové služby, jako úklid, malování, zapojení elektrických spotřebičů a další.

Záruka nízkých cen stěhování je samozřejmostí

Společnost Stěhování Brno nabízí dlouhodobě nejnižší ceny na trhu, neúčtuje si příplatky za stěhování po schodech, o víkendech a svátcích, ve večerních hodinách a dokonce i kilometry ujeté po Brně nezahrnuje do konečné ceny. Kompletní informace o cenách a všech poskytovaných službách naleznete na webových stránkách společnosti Stěhování Brno.