• Úvod
  • Blog
  • Obývací stěny – do puntíku splníme Vaše představy

Obývací stěny – do puntíku splníme Vaše představy

Obývací pokoj slouží jako společenská místnost, kde se scházíte s rodinou a se svými přáteli. Také zde rádi relaxujeme, a proto se snažíme o to, aby obývací stěny byly pěkné a nezabíraly mnoho prostoru. Design obývací sestavy tvoří nedílnou část interiéru, nikdy nezapomínáme na vhodné místo pro televizi a další elektroniku, popřípadě na různé dekorace, fotky a knihy. Jak si zařídíte obývák, je zcela vaše věc, důležité je, aby odpovídal vašim představám a potřebám. Fantazii se meze nekladou, ale pamatujte si, že méně někdy znamená více!

Vyberte obývací stěnu na T-nábytek.cz. Šokující výběr a doprava zdarma!

Světlé obývací stěny opticky zvětší prostor

Světlé obývací stěny opticky zvětší prostor, moderní varianty vám navíc nabídnou elegantní řešení úložného prostoru. Trh nabízí jednoduché moduly a díky originálnímu provedení lze tento nábytek skvěle kombinovat s dalšími prvky ve stejném stylu. Velmi efektní je barevná kombinace bílá/černá nebo fialová/černá, ale na výběr máte i dub nebo ořech /bílý lesk, bílá/bílý lesk a bílá/bílá. Variabilní obývací stěny tvoří nízký stolek, komoda, regály, police a závěsné skříňky. Police mají neviditelnou montáž a skříňky se zpravidla dají otočit o 180° nebo položit na zem.

Obývací stěny za rozumné ceny

Sháníte moderní obývací stěny za rozumné ceny? Tak to si nezapomeňte do svého hledáčku zadat t-nabytek.cz. Kde jinde než v největším internetovém obchodu s nábytkem v České republice nabízejí doprava ZDARMA, řádný klientský servis, jednoduchý výběr ve filtru v levém sloupečku – zkrátka prodejní kategorie. Právem tento eshop zdobí certifikát Heureka, ověřeno zákazníky. Kusy nábytku není nutné kupovat najednou, dají se kupovat jednotlivě a dávat je postupně dohromady. Pokud teprve hledáte inspiraci, klikněte na jeden z prvních dvou odkazů. Zde naleznete zajímavé informace o nábytku včetně fotografií.

Hledáte další informace o obývacích stěnách? Doporučujeme internetový magazín IDnábytek.cz nebo Nábytek-dnes.cz! Zde jsou dostupné informace jak vybrat obývací stěnu, jakou barvu zvolit, fotogalerie obývacích stěn a další…