• Úvod
  • Blog
  • Rekonstrukce, ale i změna dispozice bytu

Rekonstrukce, ale i změna dispozice bytu

Při rekonstrukci bytu Brno jste určitě uvažovali již o tom, že byste stávající dispozici bytu upravili. Samozřejmě se jedná náročnou stavební úpravu, která vyžaduje mnoho úskalí. Stavební společnost Alfa Vertical s.r.o., zabývající se komplexně stavebními pracemi, především rekonstrukcemi bytu a bytového jádra, zároveň nabízí i výřezy do panelů.

Před samotnými výřezy do panelů firma zajistí statické posouzení a zhotovení projektové dokumentace a vyřízení potřebných dokumentů a souvisejících povolení, které je třeba doložit při změně dispozice bytu. Na řezání do panelů dohlíží autorizovaný statik. Řezání je prováděno diamantovými nástroji, které jsou navíc chlazeny samozřejmě vodou pro případné vznícení. Zároveň je nezbytné, aby součástí byla pokládka hydroizolace a statické zabezpečení původních konstrukcí. Po dokončení řezání do panelů jsou všechny části zdiva zapraveny zednickými pracemi.

Nerozhodli jste se ještě jak svůj interiér obměnit? Zkuste navštívit www.alfavertical.cz, dozvíte se další užitečné tipy a informace včetně galerie realizovaných rekonstrukcí, které vám třeba pomohou v rozhodování při rekonstrukci bytu nebo bytového jádra Brno.