Provádíme protialergické hloubkové mokré čištění koberců, sedaček, křesel, židlí, čalouněných lavic, matrací, sedacích vaků, kočárků, autosedaček i dětských čalouněných stavebnic. Jsme schopni vyčistit textilní čalounění z přírodních materiálů i z materiálů syntetických. Vzhledem k tomu, že velmi často čistíme v prostorách, kde se pravidelně pohybují děti, používáme výhradně čisticí chemii, která je certifikovaná pro a doporučená nejen pro děti, ale rovněž pro alergiky a astmatiky. Samozřejmostí je ekologická odbouratelnost všech čisticích přípravků.

Na čištění čalounění používáme úzké čisticí hubice, se kterými se snáze dostaneme do záhybů a těžko přístupných míst. Při čištění čalounění vždy sledujeme, zda na podlahu neodkapává čisticí směs či znečištěná voda z čištěného kusu nábytku a pokud tomu tak je, podlahu pravidelně vytíráme. Po dokončení práce po sobě vždy uklidíme a vrátíme čištěný čalouněný nábytek na své místo. Vyčištěný povrch zůstává po našem zásahu mírně navlhlý a schnutí trvá dle podmínek v místnosti a stupni promočení cca 3 – 8 hodin.

Nečistíme materiály: kůže, koženka, kokos, juta, konopí

Náš tip:

Podceňované čištění matrací
Matrace jsou pro náš život zcela nezbytné, protože většina z nás v posteli tráví mnoho času. Ačkoliv jsou matrace značně využívané, jejich údržba značně zaostává. Matrace je třeba pravidelně vysávat nejen na sucho, ale rovněž potřebuji hloubkové mokré čištění. Pouze hloubkové čištění odstraní zbytky kůže, roztoče, alergeny, plísně, prach a další nečistoty z hloubky matrace. Vědci z uznávaného německého zkušebního ústavu Aachen Forschungsinstitut e.V. navíc dokázali, že právě matrace a sedačky jsou živnou půdou a hnízdištěm pro roztoče. Představa, že roztoči žijí převážně v kobercích je mylná – na přežití nemají v kobercích ideální podmínky. Z matrací a sedaček pochází až 90% roztočů, kteří se po spojení s bytovým prachem šíří do dalších prostor. Nepodceňujte čištění matrací, je to investice do vašeho zdraví.