Hloubkové mokré čištění koberců je jedinou metodou, jak odstranit hluboce usazené roztoče, parazity, plísně, prach a jiné nečistoty. Pro tyto účely používáme speciální chemii na hloubkové čištění, nejčastěji značek Karcher a Crystal Cleaner. Chemie je doporučená pro čištění v prostorách, kde se pohybují alergici, astmatici i děti. Ekologická odbouratelnost je samozřejmostí a všechny druhy námi používané chemie navíc koberec příjemně provoní. Po dokončení mokrého čištění je čištěný povrch mírně navlhlý a kompletní doschnutí trvá dle materiálu koberce, hustotě vlasu, délce vlasu, teplotě v místnosti a stupni promočení cca 3 – 12 hodin.

Ve špičkové kvalitě čistíme koberce z přírodních i umělých vláken bez ohledu na to, zda jsou plošné nebo kusové. Díky špičkové chemii, kvalitním strojům a především profesionálním pracovníkům jsme schopni z koberců odstranit i hluboce usazené skvrny. Čištění provádíme přímo u klientů s dopravou po Praze zdarma. Jsme schopni čistit koberce s délkou vlasu až 4cm. Koberce s vlasem delším než 4cm není vhodné čistit u klienta z důvodu kvalitního doschnutí. Pokud koberci s tak dlouhým vlasem není poskytnuta po mokrém čištění péče v podobě vyvěšení do průvanu či profukování proudem vzduchu, je určité riziko jeho zatuchnutí.

Doporučovaná frekvence čištění

Dle stupně používání koberce. Koberce v domácnostech je nutné čistit minimálně 1x ročně, pokud se v prostorách vyskytují děti, alergici či astmatici, je nutné provádět čištění minimálně 2x ročně. Koberce v kancelářích je vzhledem k vysoké frekvenci jejich využívání nutné čistit minimálně 2x ročně. Mokré hloubkové čištění výrazně prodlužuje životnost koberců bez ohledu na jejich druh.

Nečistíme materiály: kokos, juta, konopí

Náš tip:

Čištění kusových koberců se u nás vyplatí

Rádi přijedeme čistit i malé zakázky, jako je například jeden kusový koberec. Koberce nemusíte nikam vozit, ušetříte tak čas i finance za dopravu do čistírny a vyzvednutí z čistírny. Navíc máme velmi příznivé ceny a dopravu po Praze zdarma. Na čištění kusových koberců máme speciální úzké nástavce, které jsou ke koberci maximálně jemné a mají vysoký sací výkon. Nezapomeňte, že i kusové koberce si zaslouží vaše pozornost!