• Úvod
  • Blog
  • Stěhování nábytku z obchodního domu a jeho montáž může proběhnout rychle

Stěhování nábytku z obchodního domu a jeho montáž může proběhnout rychle

Při hledání zaměstnání se lidé hodně zajímají o firemní benefity. Některé z firem nabízejí podnikové stravování, některé pouze příspěvky ve formě stravenek, jiné zase příspěvek na penzijní připojištění a některé jsou ochotné nabídnout i bydlení zdarma v bytech, které jsou majetkem firmy. Pro firmu je to investice, jejíž hodnota s největší pravděpodobností časem poroste, protože byty jsou v atraktivní lokalitě. Firma se pro tento druh investice rozhodla až nedávno, protože zjistila, že se na odborné pozice hlásí i lidé z daleka. Ti se svěřili, že při možnosti firemního ubytování by byli ochotní o pracovní nabídce uvažovat.

Díky rychlému vybavení bytu nábytkem se může nový zaměstnanec brzy nastěhovat

Jeden takový zájemce se již našel a je to přesně ten typ člověka, kterého do svého týmu společnost hledá. Byty jsou připravené k nastěhování, nábytek je zajištěný v obchodním domě, ale protože je ho větší množství, termín dovozu nebyl obchodní dům schopný nabídnout tak brzy, jak by firma potřebovala. Zaměstnanec by rád nastoupil co nejdříve, proto se pokusíte poohlédnout po někom, kdo by byl schopný všechen nábytek přivézt co nejdříve. Skladem již je, jen stačí jej naložit a odvézt.

Po krátkém brouzdání na internetu vás zaujala nabídka firmy Stěhování Brno a také Levné stěhování Praha. Tato stěhovací společnost je bohužel mimo region, ve kterém sídlí vaše podnikání, ale podnikat v Praze, určitě byste ji kontaktovali a zjistili více podrobností o možnosti nechat si nábytek od ní přestěhovat. Byli jste mile překvapení, když vám firma Stěhování Brno nabídla velmi brzký termín pro odvoz nábytku z obchodního domu do připravených bytů, a to včetně montáže přestěhovaného nábytku. Za montáž si neúčtuje žádné příplatky, pouze platíte čas, který nad montáží pracovníci firmy stráví. Příjemnou zprávou pro vás je, že si, oproti ostatním firmám, při cestách po Brně neúčtuje žádné náklady na dopravu. Navíc je zcela jedno, v kterou denní dobu, dokonce i v noční dobu, ke stěhování nábytku dojde. Je jedno, jaký den v týdnu se stěhování bude provádět, protože firma Stěhování Brno si neúčtuje žádné příplatky za stěhování ve večerních nebo nočních hodinách, o víkendech a svátcích. K tomu slibuje rychlou práci jejích pracovníků při stěhování, což šetří celkové náklady na převoz a montáž nábytku.