• Úvod
  • Blog
  • Variabilní a spolehlivé řešení pro naše podnikání, to je plachtová hala

Variabilní a spolehlivé řešení pro naše podnikání, to je plachtová hala

Jak rychle vyřešit problém s ustájením hospodářských zvířat nebo uskladněním jejich krmiva, když se blíží zima? Máme plán rozšířit své výrobní prostory, ale chybí nám sklady? Jak si poradit s těmito provozními problémy? Optimální a především variabilní řešení mají montované haly, které mají široké spektrum využití.

Co vše můžeme od montovaných hal očekávat?

Montované haly mají především dostatek prostoru. jejich velikost i rozměry jsou různé a v případě potřeby se mohou i zmenšit nebo zvětšit. Musíme mít pouze pozemek, kde halu chceme umístit a pevný podklad. Klasický betonový základ potřeba není. Velkou výhodou těchto montovaných hal je jejich pořizovací cena. Investory potěší fakt, že je poměrně nízká a to ve srovnání se zděnými budovami, které vyjdou podstatně dráž. Možnost úspory finančních prostředků je tak veliká a finance můžeme využít k jiným účelům. Zajímavá je jistě také jejich rychlá realizace výstavby, protože ta počítá pouze s několika týdny. Potřebujeme – li tedy nutně uskladnit materiál nebo zboří, můžeme se na tento typ skladových prostor stoprocentně spolehnout.

Jak taková montovaná hala vypadá a jak se udržuje

Obloukové montované haly mají velice pevnou ocelovou konstrukci, která musí být samozřejmě ukotvena ocelovými hřeby. Obavy o její nedostatečné upevnění tedy není na místě a můžeme tak v klidu prostor využít právě pro naše potřeby. Co se týká záruky hal, tak ta je odhadována až na 40 let pro konstrukci a na 20 let na opláštění. Tato skutečnost je více než přijatelná. Jestliže tedy máme zájem o tento typ hal, tento fakt nám může usnadnit naše rozhodnutí. Haly jsou vlastně bezúdržbové a nemusíme mít ani obavu z toho, že nám sluneční záření, déšť, sníh a mráz znehodnotí materiál nebo jinak znepříjemní naše podnikání.

Kde všude se haly mohou využít

Garáže pro náš vozový park již nestačí? Máme zde možnost mít vše pod jednou střechou. Blíží se zimní období a nemáme kam uskladnit krmivo pro naše hospodářská zvířata? I zde je pomoc snadná. Navíc zde můžeme ustájit zvířata, schovat zemědělské stroje před mrazem, ale také lze haly využít k zastřešení tenisových kurtů a jiných sportovišť, bazény nevyjímaje. Optimální a variabilní řešení se najde vždy. O všech podmínkách montáže, využití a jiné problematice se můžeme obrátit na odbornou firmu, která nám jistě poradí.  Montované obloukové haly najdou uplatnění v každém odvětví průmyslu i v různých oborech.

Plášť konstrukce

Plachty, kterými jsou ocelové konstrukce opláštěny, jsou vyrobeny z vysoce pevnostního materiálu. Vyznačuje se svou voděodolností, nehořlavostí a velmi pevným svárem. Plachta může být na přání klienta v různém barevném provedení a pokud si budeme přát, můžeme velkou plochu haly využít jako prostor pro kvalitní potisk například s logem naší firmy. Máme tak skvělou reklamu.

Spolehlivá a odborná firma

Dnešní trh nabízí široký výběr nejrůznějších materiálů, zboží a také výrobců. Sehnat tedy spolehlivou odbornou firmu tak nebude jistě žádný problém. Můžeme využít samozřejmě internetový vyhledávač, který na nás jistě vyplivne několik možností přesně podle kritérií, které si zadáme. Montáž obloukových hal patří ke službám, které se staly velmi oblíbené a poptávka po nich stále roste. Zárukou je jistě v tomhle směru odbornost a profesionalita těchto firem, která je veliká.